Technik Elektronik

lsj

LSJ HR Group jest wiodącą na polskim rynku firmą organizującą legalną i w pełni bezpieczną pracę. Z ofert pracy LSJ skorzystało już kilka tysięcy osób z całego kraju, a zadowolenie rekrutowanych przez nas pracowników potwierdza fakt, że polecają nas sobie nawzajem. LSJ specjalizuje się w rekrutacji osób do pracy w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Hiszpanii, Holandii, Norwegii, Islandii, Belgii oraz Danii, ale przeprowadzało również rekrutacje na terenie Polski. Nasze doświadczenie w trudnych warunkach międzynarodowych pozwala na profesjonalne przeprowadzanie rekrutacji dla naszych polskich partnerów i skuteczną opiekę nad kandydatem podczas całego procesu.

Nasz klient – producent elektroniki do urządzeń klimatyzacyjnych i oświetleniowych, poszukuje do swojego zespołu kandydata na stanowisko:

Lokalizacja: Stargard

Zakres obowiązków:
  • diagnostyka i naprawa urządzeń elektrycznych i elektronicznych
  • diagnoza usterek i naprawa płytek drukowanych
  • wymiana podzespołów elektronicznych
  • wsparcie techniczne produkcji
  • zmiana i aktualizacja oprogramowania systemowego
  • bieżące raportowanie przebiegu wyników pracy
  • obsługa i utrzymanie sprzętów testowych
Wymagania:
  • wykształcenie średnie techniczne – technik elektryk/elektronik
  • umiejętność posługiwania się schematami technicznymi oraz dokumentacją produkcyjną
  • umiejętność obsługi sprzętu pomiarowego
  • umiejętność lutowania
  • mile widziane doświadczenie w naprawach urządzeń elektronicznych/elektrycznych
Pracodawca oferuje:
  • pracę w firmie znanej na arenie międzynarodowej
  • możliwość rozwoju
  • umowę o pracę

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

LSJ HR Group, nr licencji: 4440
ul. Celna 1, 70-644 Szczecin
tel. 91 814 52 52, www.lsj.pl
Nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 4440