Starszy specjalista/ Specjalis...

MP_LogoMP_claim
main img
Starszy specjalista/ Specjalista ds. Planowania i Analiz

Job details

Reference: 26132/001_1505316238
Location: Warszawa, Mazowieckie Polska
Contract Type: W pełnym wymiarze godzin, Pracownik

About Michael Page

Michael Page is one of the world’s leading professional recruitment consultancies, specialising in the placement of candidates in permanent and temporary positions.
More

Follow us on:

Poszukujemy nastawionych na rozwój kandydatów z obszaru instytucji finansowych na stanowisko Starszego Specjalisty/ Specjalisty ds. Planowania i Analiz.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest jeden z najdynamiczniej rozwijających się banków działających na polskim rynku, należący do międzynarodowej grupy finansowej. W związku z rozwojem struktur poszukujemy nastawionych na realizację celów kandydatów na stanowisko Starszego specjalisty / Specjalisty ds. planowania i analiz.

Opis stanowiska
  • Opracowywanie analiz finansowych poszczególnych obszarów biznesowej działalności Banku.
  • Przygotowywanie scenariuszowych analiz opcji optymalizacji wyników Banku.
  • Udział w opracowywaniu stress- testów oraz planów naprawy.
  • Rozwój modeli analitycznych oraz budżetowo- raportowych w wyniku rozwoju i zmian biznesowych w Banku.
  • Uczestnictwo w projektach oraz przygotowywanie analiz wpływu rozważanych.

Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe (preferowane profile finansowe i/ lub matematyczne)
  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy w zespole na podobnym stanowisku - (doświadczenie w firmach Big4 w audycie lub kontrolingu - mile widziane).
  • Znajomość rachunkowości bankowej.
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu kontrolingu.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Zaawansowana znajomość MS Excel.
  • Znajomość MS SQL, MS VBA będzie dodatkowym atutem.
  • Umiejętność analitycznego myślenia.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu.

Oferujemy
  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji