Sprzątacz/Sprzątaczka

Stokson

Firma STOKSON SPÓŁKA JAWNA powstała w 1990 roku. Naszą specjalizacją jest produkcja pączków i donut’ów. Nieodzownym czynnikiem mającym wpływ na jakość wyrobu jest wyspecjalizowana i doświadczona załoga.

Aktualnie poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko:

Miejsce pracy: Piekary Śląskie, Śląskie Polska

Stokson

Opis stanowiska:

  • Sprzątanie hali produkcyjnej
  • Dbanie o przydzielone środki czystości
  • Zgłaszanie potrzeb w zakresie zakupów niezbędnych środków czystości
  • Praca w systemie zmianowym (również nocna)

Wymagania:

  • Chęć do pracy, zaangażowanie i odpowiedzialność
  • Dyscyplina wewnętrzna
  • Sumienność, dokładność i pracowitość

Oferujemy:

  • Stabilną i satysfakcjonującą pracę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Praca w przyjaznej atmosferze,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Paczki świąteczne i urodzinowe.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Stokson

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2015. POZ. 2135) prowadzonych przez STOKSON Spółka Jawna Henryk Stokłosa i Wspólnicy z siedzibą w Chorzowie.”