Specjalista ds. telemarketingu...

Jesteśmy warszawską spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych
i jednym z najczęściej wybieranych partnerów biznesowych
w zakresie wdrożeń systemów klasy ERP, CRM, BI, HRM oraz WorkFlow.

20.07.2017

W związku z bardzo dynamicznym
rozwojem poszukujemy pracowników na stanowisko:

Specjalista ds. telemarketingu/ lead generation

Warszawa / Wawer

Zadania:

  • Skuteczne pozyskiwanie nowych klientów (lead generation)
  • Aktywnie ofertowanie produktów i usług
  • Telefoniczne nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi klientami
  • Wprowadzanie danych do bazy CRM

Wymagania:

  • Doświadczenie z zakresu kontaktu przez telefon (dział sprzedaży, call center)
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i budowania relacji z klientami
  • Wysoki poziom kultury osobistej odpowiedni do kontaktu z klientem
  • Nastawienie na realizację celu i samodzielność w działaniu
  • Umiejętność obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office
  • Mile widziane w pracy z bazami danych, systemem CRM

Wykształcenie wyższe lub niepełne wyższe,
 studenci studiów zaocznych / wieczorowych
mile widziani:)