specjalista ds. sprzedaży i re...

Obserwuj firmęObserwujesz firmęZgłoś ofertęZapisz na koncieZapisz na konciePrześlij znajomemuPrześlij znajomemuPraca w firmie Randstad Sp. z o.o.Praca w firmie Randstad Sp. z o.o.  Udostępnij Udostępnij

specjalista ds. sprzedaży i rekrutacji

Nr ref.: /103/01/2018/ML/6115
Wymiar etatu: W pełnym wymiarze godzin, Praca stała
Rodzaj pracy: W pełnym wymiarze godzin, Praca stała
Miejsce pracy: Wrocław 50-001, Dolnośląskie Polska

oferujemy

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- wynagrodzenie podstawowe oraz motywujący system premiowy powiązany z wynikami pracy
- możliwość rozwoju poziomego i pionowego – stawiamy na wewnętrzne awanse
- narzędzia, które każdego dnia będą wspierały i ułatwiały Twoją pracę (ATS, CRM, rozszerzone wyszukiwarki, marketingowe wsparcie rekrutacji)
- profesjonalne szkolenia z rekrutacji i selekcji oraz technik sprzedaży
- usystematyzowany proces wdrożenia
- jasną ścieżka kariery zawodowej
- świadczenia pozapłacowe (opiekę medyczną, kartę sportowo-rekreacyjną, zniżki na zakupy, dofinansowanie do nauki j. angielskiego online oraz kursów specjalistycznych lub studiów podyplomowych)

zadania

- aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych
- kontakt telefoniczny oraz prowadzenie spotkań biznesowych z klientami
- realizowanie projektów rekrutacyjnych na pracowników tymczasowych na niższe i średnie stanowiska
- pozyskiwanie kandydatów poprzez aktywną promocję ofert pracy na rynku lokalnym

oczekujemy

doświadczenia zawodowego w sprzedaży i/lub obsłudze klienta
mile widziane doświadczenie w sprzedaży B2B
pasji, energii i zainteresowania branżą HR oraz rekrutacją
czynne prawa jazdy kat. b

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)

randstad