Specjalista ds. Monitorowania ...

Specjalista ds. Monitorowania
Bezpieczeństwa IT

Miejsce pracy: Warszawa

Główne zadania:

  • Monitorowanie bezpieczeństwa systemów, aplikacji i sieci oraz analiza i wyjaśnianie przyczyn incydentów
  • Udział w przygotowywaniu koncepcji rozwiązań przeciwdziałających zagrożeniom ukierunkowanym na bezpieczeństwo transakcji internetowych i mobilnych
  • Udział w pracach rozwojowych narzędzi do wykrywania incydentów bezpieczeństwa na poziomie systemów, aplikacji i sieci
  • Zamawianie, instalacji i konfiguracji sprzętu oraz oprogramowania
  • Dokumentowanie zmian w systemach IT

Oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego informatycznego
  • Minimum rocznego doświadczenia zawodowego związanego z bezpośrednim wsparciem technicznym użytkowników, sprzętu i systemów IT
  • Znajomości zagadnień  z zakresu administrowania i bezpieczeństwa systemów operacyjnych oraz baz danych
  • Znajomości zagadnień związanych z monitorowaniem bezpieczeństwa w systemach i sieciach – atutem będzie doświadczenie w pracy z systemami korelacji zdarzeń (SIEM)
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • Gotowości do ciągłego rozwoju i poszerzania wiedzy w obszarze IT Security oraz zainteresowania tematyką bezpieczeństwa systemów, aplikacji i sieci
  • Rozwiniętych umiejętności interpersonalnych

polpharmapolpharma

Oferujemy:

  • Współtworzenie sukcesu polskiej, nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmy farmaceutycznej
  • Uczestnictwo w tworzeniu długofalowej strategii rozwoju firmy
  • Pracę z najnowszymi technologiami z obszaru IT Security
  • Możliwość rozwoju zawodowego

KLIKNIJ ABY Zapoznać się z szerokim pakietem świadczeń pracowniczych

CLICK HERE TO SEE AN EXTENSIVE EMPLOYEE BENEFITS PACKAGE

polpharma
polpharma