Specjalista BHP

Obecnie poszukujemy
kandydatów i kandydatek
na stanowisko:

Miejsce pracy: Tychy

Nasza gwarancja

  • Stabilne zatrudnienie
  • Przyjazna atmosfera
  • Wzajemny szacunek

Od nas dostajesz

  • Umowę o pracę już od 1. dnia pracy
  • Wynagrodzenie zawsze na czas
  • Profesjonalne szkolenia i wsparcie od zespołu
  • Cenne doświadczenia i możliwości rozwoju w dodatkowych projektach
  • Nowe znajomości, które zostaną z Tobą na lata

Benefity

W zamian za:

  • Wykształcenie kierunkowe w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Znajomość Prawa Pracy i wymogów prawnych w zakresie BHP
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok (mile widziane w dużej dystrybucji lub firmach produkcyjnych)
  • Dobrą znajomość  obsługi komputera i pakietu MS Office

Twoje zadania na co dzień:

  • Kontrola warunków pracy oraz przestrzeganie przepisów BHP w przedsiębiorstwie
  • Doradztwo w zakresie przepisów oraz zasad BHP
  • Organizacja i prowadzenie szkoleń BHP dla pracowników firmy
  • Prowadzenie dokumentacji BHP oraz raportowanie danych wymaganych przepisami prawa zgodnie z wewnętrznymi procedurami

Chętnie zobaczę Cię
w naszym zespole!