Software Developer

7N to duńska firma konsultingowa, zajmująca się outsourcingiem ekspertów IT. Globalnie, w siedmiu krajach zatrudniamy ponad 850 osób (w Polsce 350). W ciągu prawie 30 lat działalności dowiedliśmy, że jawny i przejrzysty model finansowy, współpraca wyłącznie z ekspertami w swoich dziedzinach oraz bardzo dobra opieka nad nimi są najlepszym modelem konsultingu IT.

Jesteśmy indywidualnym agentem naszych konsultantów. Promujemy ich kompetencje u naszych klientów, oferując możliwość uczestniczenia w różnych projektach, dołączając do tego finansową przejrzystość, wsparcie w rozwoju zawodowym i zawodową stabilność. Naszym głównym założeniem jest długoterminowość współpracy. Duża część zespołu 7N to osoby pracujące dla nas od wielu lat.

Overview

Stopniowo rozbudowujemy centrum kompetencyjne dla jednej z największych nordyckich grup finansowych z siedzibą główną w Kopenhadze.

Nasz bankowy klient działa w 15 krajach (352 oddziały), gdzie oferuje pełen wachlarz usług bankowych związanych z międzynarodowym rynkiem finansowym (3,8 mln klientów, ok. 19 000 pracowników).

Główne rynki to Dania, Norwegia, Szwecja, Finlandia, Północna Irlandia i Kraje Bałtyckie.

Nasze centrum kompetencyjne to nowa inicjatywa, powstała w marcu 2016. Obecnie stopniowo poszerzamy 21-osobowy zespół o kolejnych 10 developerów.

Z uwagi na różne projekty zaplanowane u klienta, poszukujemy osób gotowych do programowania we wszystkich warstwach (Front- i Back-end).

Developerzy będą angażowani w rozwój aplikacji bankowych/systemów do zarządzania danymi osobowymi, API banku.

Główne obowiązki:

  • Opracowywanie koncepcji rozwiązań w ramach spotkań Scrumowych
  • Zbieranie wymagań/kontakt z biznesem
  • Współudział w projektowaniu architektury aplikacji
  • Oprogramowywanie rozwiązań
  • Udział w procesie testowania tworzonych rozwiązań

Polski zespół blisko współpracuje z zespołem duńskim i litewskim (w oparciu o podejście lekkie, Agile), sporadycznie odwiedzając wspomniane lokalizacje.

Developerzy mają możliwość wdrażania się we wszystkie warstwy oprogramowania banku i poznawania całego środowiska IT. Wszyscy developerzy odbywają szkolenie z technologii PL/1, gdyż część prac jest związana z rozwojem systemów w środowisku IBM Rational®.

Podsumowując, konsultanci będą angażowani w multi-technologiczne projekty, dlatego od kandydatów nie wymagamy biegłej znajomości konkretnej technologii, a doceniamy wszechstronność, doświadczenie wyniesione ze złożonych środowisk IT oraz szerokie spojrzenie na architekturę systemów. Wiesza domenowa jest tu plusem, ale nie jest twardym wymogiem.

Kluczowe wymagania:
  • min. 4-letnie doświadczenie w programowaniu
  • nastawianie na tworzenie kodu o wysokiej jakości, znajomość dobrych praktyk
  • doświadczenie w rozwijaniu dużych systemów, w złożonych środowiskach IT
  • wykształcenie wyższe IT
  • dobra znajomość jednego lub więcej języków programowania (np. C#/Java/C++/Python)
  • bardzo dobra znajomość SQL i baz danych
  • umiejętność korzystania/czytania diagramów UML
  • zdolności analityczne i wysoka komunikatywność
  • szybkie przyswajanie wiedzy
  • biegła/ bardzo dobra znajomość angielskiego

Lokalizacja: Warszawa (budynek przy wyjściu z metra Wilanowska), sporadyczne wyjazdy zagraniczne (ok. 10% czasu pracy)

Start: Q3/Q4 2017, współpraca długoterminowa

Wynagrodzenie przy zatrudnieniu na kontrakt jest na poziomie:

  • ok. 14 400-17 600 PLN + VAT (90-110 PLN/h + VAT) dla profilu Professional (ok. 4-5 lat doświadczenia)
  • ok. 16 000-19 200 PLN + VAT (100-120 PLN/h + VAT) dla profilu Senior (min. 7-8 lat doświadczenia)

/W przypadku kandydatów z dużym doświadczeniem i wysokimi kompetencjami jest możliwość negocjacji stawki indywidualnie./

Naszym konsultantom oferujemy:
  • Transparentność finansową
  • Przejrzysty model (75/25) rozliczeń - nasi Konsultanci otrzymują 75% stawki, którą 7N otrzymuje za ich pracę od Klienta - wskazane stawki są docelowymi, które otrzyma konsultant
  • Finansowe wsparcie w rozwoju zawodowym - dofinansowujemy szkolenia, certyfikaty techniczne oraz naukę języków obcych
  • Dofinansowanie opieki zdrowotnej i karty Benefit Multisport dla każdego Konsultanta
  • Bogate portfolio klientów (ok. 40 firm) i projektów
  • Dbałość o ciągłość projektową, stałe wsparcie osobistego agenta-opiekuna
  • Liczne (ok. 10-12 w roku) i stojące na wysokim poziomie eventy firmowe (przykład: 7N Kick Off 2016: https://vimeo.com/180710060)

Zapraszamy do złożenia aplikacji poprzez wypełnienie poniższego formularza.

Osoba odpowiedzialna za rekrutacje na to stanowisko:

Dawid Gonerski
Recruitment Specialist
dagon@7N.com, tel. + 48 795 536 508