serwisant

Obserwuj firmęObserwujesz firmęZgłoś ofertęZapisz na koncieZapisz na konciePrześlij znajomemuPrześlij znajomemuPraca w firmie Randstad Sp. z o.o.Praca w firmie Randstad Sp. z o.o.  Udostępnij Udostępnij

serwisant

Nr ref.: /12493
Wymiar etatu: W pełnym wymiarze godzin, Praca tymczasowa
Rodzaj pracy: W pełnym wymiarze godzin, Praca tymczasowa
Miejsce pracy: Tarnów 33-100, Małopolskie Polska

oferujemy

- umowę o pracę tymczasową - 2 miesiące
- płatny urlop, opłacamy składki ZUS
- wolne weekendy
- pakiet benefitów, sprawdź https://www.randstad.pl/oferty-pracy/benefity-dla-pracownikow/

zadania

- dostawa i odbiór sprzętu do domowej opieki medycznej
- przeprowadzanie napraw i prac serwisowych sprzętu medycznego
- współpraca z działem sprzedaży i Centrum Obsługi Klienta
- konieczność częstych wyjazdów poza stałe miejsce wykonywania pracy

oczekujemy

- wykształcenie średnie techniczne
- dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów
- umiejętność podstawowej obsługi urządzeń biurowych
- prawo jazdy kategorii B
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)

randstad