Seniorka 87 lat potrzebuje Opi...

Seniorka 87 lat potrzebuje Opiekunki od 30.03.2017

Starsza Pani z Ober Mörlen potrzebuje pomocy Opiekunki. Pani cierpi na lekką demencję, ma problemy ze słuchem, nadciśnienie.

Wymagana jest dobra znajomość języka niemieckiego. Wymagane jest doświadczenie w opiece.

Zakwaterowanie opiekunki w dużym domu 150 m2 z ogrodem. Do dyspozycji opiekunki jest własny pokój z TV, Radiem oraz łazienką. Na miejscu jest internet, istnieje możliwość wykonywania nielimitowanych telefonów do Polski.

Do zadań opiekunki należy gotowanie, sprzątanie, pranie, prasowanie, zakupy, pomoc seniorce w myciu się, towarzyszenie na spacerach oraz aktywna opieka.

Numer referencyjny oferty: AJP106/201216/BN

Miejscowość:

Podopieczny:

Termin rozpoczęcia:

61239 Ober- Mörlen

Pani 87 lat

30.031.2017

Rodzaj umowy:

Czas trwania wyjazdu:

Wynagrodzenie miesięczne netto:

Umowa zlecenie

2 miesiące

1200 eur

Wymagania dotyczące kandydata:

podstawowa znajomość języka niemieckiego

komunikatywna znajomość języka niemieckiego

dobra znajomość języka niemieckiego

bardzo dobra znajomość języka niemieckiego

doświadczenie w opiece

wykształcenie pielęgniarskie

prawo jazdy kat. B

osoba niepaląca

brak alergii na koty

Stan zdrowia:

osoba leżąca