przedstawiciel handlowy (branż...

Obserwuj firmęObserwujesz firmęZgłoś ofertęZapisz na koncieZapisz na konciePrześlij znajomemuPrześlij znajomemuPraca w firmie Randstad Sp. z o.o.Praca w firmie Randstad Sp. z o.o.  Udostępnij Udostępnij

przedstawiciel handlowy (branża techniczna)

Nr ref.: 47870/5787
Wymiar etatu: W pełnym wymiarze godzin, Praca stała
Rodzaj pracy: W pełnym wymiarze godzin, Praca stała
Miejsce pracy: Poznań 60-001, Wielkopolskie Polska

Uwielbiasz sprzedawać? Branża techniczna nie jest Ci obca? Mamy dla Ciebie atrakcyjną ofertę pracy w międzynarodowej firmie zajmującej się sprzedażą i serwisem maszyn do obróbki blachy.

oferujemy:

- rozwijającą pracę w międzynarodowej firmie
- pracę w zespole profesjonalistów
- bogaty pakiet benefitów
- wynagrodzenie podstawowe plus premię
- szkolenia wdrażające, produktowe
- pracę na terenie województwa wielkopolskiego

zadania:

- aktywna sprzedaż maszyn do obróbki blachy na podległym terenie
- prowadzenie negocjacji handlowych
- prezentacja produktów, doradztwo techniczne
- budowanie i rozwijanie podległego rynku
- udział w targach i eventach branżowych

oczekujemy:

- doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w branży technicznej
- wykształcenie średnie/wyższe technicznie
- umiejętność prowadzenia procesu sprzedaży i negocjacji
- otwartość na podnoszenie kwalifikacji oraz wiedzy technicznej
- znajomość języka angielskiego/niemieckiego w stopniu komunikatywnym
- wysokie zdolności interpersonalne oraz samodzielność w działaniu
- prawo jazdy kat. B

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)

randstad