przedstawiciel handlowy (branż...

Obserwuj firmęObserwujesz firmęZgłoś ofertęZapisz na koncieZapisz na konciePrześlij znajomemuPrześlij znajomemuPraca w firmie Randstad Sp. z o.o.Praca w firmie Randstad Sp. z o.o.  Udostępnij Udostępnij

przedstawiciel handlowy (branża techniczna)

Nr ref.: /186/01/2018/MA/6548
Wymiar etatu: W pełnym wymiarze godzin, Praca stała
Rodzaj pracy: W pełnym wymiarze godzin, Praca stała
Miejsce pracy: Łódź 90-002, Łódzkie Polska

Masz doświadczenie w sprzedaży technicznej, poszukujesz pracy pełnej wyzwań? Zaaplikuj i wraz z naszym Klientem, wypożyczalnią sprzętu budowlanego, zacznij rozwijać sprzedaż na nowym obszarze.

oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie + premia miesięczna
- możliwość rozwoju w strukturach firmy
- pakiet narzędzi niezbędnych do pracy (laptop, telefon, samochód do użytku
również prywatnego)
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

zadania

- aktywne pozyskiwania nowych klientów
- identyfikowanie potrzeb i oczekiwań klientów
- doradztwo techniczne
- negocjacje cenowe
- opracowywanie ofert
- przyjmowanie reklamacji
- aktywne budowanie dobrych relacji biznesowych

oczekujemy

- wykształcenia minimum średniego
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- łatwości w nawiązywaniu kontaktów handlowych
- zdolność budowania długotrwałych relacji z klientami
- dobrej organizacji pracy
- prawo jazdy kat. B
- znajomości pakietu MS Office

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)

randstad