Programista .NET

Randstad Technologies specjalizuje się w rekrutacjach z obszaru informatyki oraz z pogranicza informatyki i biznesu. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów na poziomie wszystkich szczebli organizacyjnych.

Dla naszego klienta międzynarodowej firmy specjalizującej się w automatyce przemysłowej poszukujemy osoby na stanowisko:

Ref. no: 42511
Location: Kraków

Zakres obowiązków::

  • analiza wymagań projektowych
  • programowanie aplikacji zgodnie z założeniami projektowymi
  • wdrożenie oprogramowania u klienta
  • diagnozowanie i usuwanie błędów programistycznych
  • dokumentowanie wykonywanych prac

Oczekiwania:

  • przynajmniej 2 letnie doświadczenie w pracy w .NET (C#)
  • umiejętność pracy w zespole
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • ukończone studia wyższe
  • gotowość do częstych podróży służbowych

Oferta:

  • długofalowa współpraca w oparciu o umowę o pracę
  • praca w międzynarodowym środowisku
  • udział w szkoleniach w kraju i za granicą
  • atrakcyjny system wynagradzania
  • benefity pozapłacowe

Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.
Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)