Programista Java w zespole Big...

Programista Java w zespole Big Data (Łódź) [830]A

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • Praca w zespole rozwijającym technologie Big Data
  • Udział w budowaniu rozwiązań technologicznych w oparciu o przetwarzanie w czasie (prawie) rzeczywistym (przetwarzanie strumieniowe)
  • Analiza danych napływających
  • Tworzenie mechanizmów wykrywających wzorce zachowań, korelacja danych z różnorodnych strumieni
  • Optymalizacja w/w rozwiązań
  • Praca z bardzo dużymi wolumenami danych

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

  • Dobra znajomość środowiska UNIX i języka JAVA
  • Znajomość relacyjnych baz danych (Oracle oraz języków SQL, mile widziane PL/SQL)
  • Doświadczenie z wykorzystaniem powyższych technologii
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Atuty

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji w ekosystemie Hadoop (z naciskiem na Kafka, Storm, Spark Streaming)
  • Dobra znajomość narzędzi typu: continous delivery, continous integration
  • Znajomość mechanizmów bezpieczeństwa wykorzystywanych w Hadoop: Kerberos, Knox
  • Znajomość narzędzi monitoringu: Ganglia, Nagios, Zabbix

Oferujemy:

  • Długofalową współpracę w jednej z największych firm dostarczającej usługi telekomunikacyjne
  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej na preferencyjnych warunkach

Lokalizacja: Łódź