Programista Java/J2EE [894] A

Obowiązki

Zakres obowiązków:

Zakres zadań na stanowisku:
- aktywny udział w rozwoju najważniejszej platformy dla klientów B2C dużej firmy telekomunikacyjnej
- praca w modelu Agile (Scrum), zaangażowanie w zadanie DevOps
- praca w zespole ok. 5-10 osobowym (w zależności od tworzonej aplikacji)

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

- bardzo dobra znajomość języka Java/J2EE
- doświadczenie komercyjne przy tworzeniu aplikacji w J2EE
- umiejętność analitycznego myślenia oraz współpracy w zespole
- mile widziane doświadczenie analityczne

Oferujemy:

- długofalową współpracę w jednej z największych na polskim rynku firm telekomunikacyjnych
- możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej na preferencyjnych warunkach

                                                                          Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres:

                                                                                                                                    rekrutacja@itconnect.pl

                                                                                                 W tytule prosimy wpisać nazwę stanowiska i numer referencyjny

Lokalizacja: Warszawa