Programista Java [871Ł] K

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • Analiza kodu aplikacji i jego naprawa
  • Projektowanie nowych funkcjonalności w aplikacji
  • Projektowanie usprawnień działania aplikacji i sposobów komunikacji aplikacji z otoczeniem
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w programowaniu w języku Java/ J2EE
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy z bazami danych Oracle, mile widziany mySQL
  • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne
  • Umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy:

  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty Multisport

                                                                          Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres:

                                                                                                                                    rekrutacja@itconnect.pl

                                                                                                 W tytule prosimy wpisać nazwę stanowiska i numer referencyjny

Lokalizacja: Łódź