Programista Baz Danych [868] A

Obowiązki

Zakres obowiązków:

Współpraca długofalowa przy projektach biznesowych opartych na Korporacyjnym Modelu Danych,
Wsparcie zespołu w budowie aplikacji w technologii TeraData,
Tworzenie oraz testy aplikacji,
Praca w kilkuosobowym, przyjaznym zespole.

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

Znajomość tematyki hurtowni danych i przetwarzania dużych zbiorów danych,
Bardzo dobra znajomość języka SQL
Znajomość procesów ETL i konstrukcji skryptów ETLowych (shell + sql)
Mile widziane doświadczenie z dużymi bazami danych Teradata/Oracle (2-3 lata). Nie odrzucamy jednak kandydatów z mniejszym doświadczeniem oraz studentów - najważniejsze są dla nas umiejętności i zapał do pracy.

Oferujemy:

Długofalową współpracę w jednej z największych firm dostarczającej usługi telekomunikacyjne
Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej na preferencyjnych warunkach

                                                                          Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres:

                                                                                                                                    rekrutacja@itconnect.pl

                                                                                                 W tytule prosimy wpisać nazwę stanowiska i numer referencyjny

Lokalizacja: Łódź