pracownik produkcyjny - CHIPSY

Obserwuj firmęObserwujesz firmęZgłoś ofertęZapisz na koncieZapisz na konciePrześlij znajomemuPrześlij znajomemuPraca w firmie Randstad Sp. z o.o.Praca w firmie Randstad Sp. z o.o.  Udostępnij Udostępnij

Nr ref.: /698/10/2017/AK/14769
Wymiar etatu: W pełnym wymiarze godzin, Praca stała
Rodzaj pracy: W pełnym wymiarze godzin, Praca stała
Miejsce pracy: Kutno 99-300, Łódzkie Polska

Dla naszego Klienta, firmy z branży spożywczej, poszukujemy pracownika na stanowisko pracownik produkcyjny

oferujemy

- stabilne wynagrodzenie i podwyżkę po 3 miesiącach pracy
- dodatek paliwowy dla każdego pracownika
- umowa o pracę tymczasową (płatny urlop i nadgodziny, dodatek nocny, ZUS)
- 3-4 dni wolnego wynikające z grafiku pracy
- miła atmosfera z praktyką poszanowania pracownika
- jesteśmy blisko Ciebie –dyżury konsultanta, w miejscu pracy
- pakiet benefitów Randstad PLUS

zadania

- kontrola produktu na etapie produkcji
- obsługa maszyny do wytwarzani produktu końcowego
- dbanie o stanowisko pracy

oczekujemy

- książeczki Sanepid
- chęci rozwoju i nauki
- mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
- gotowość do pracy w wysokiej temperaturze

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)

randstad