Pracownik produkcji / Odbierac...

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Aktualnie dla naszego Klienta, firmy specjalizującej się w produkcji wyrobów plastikowych poszukujemy osób do podjęcia pracy na stanowisku:

PRACOWNIK PRODUKCJI /ODBIERACZ

miejsce pracy: Dąbrowa k. Poznania

OPIS STANOWISKA:

  • odbieranie z maszyny wyprodukowanych elementów plastikowych
  • pakowanie gotowych detali na palety
  • wykonywanie poleceń przełożonego
  • dbanie o porządek w miejscu pracy

OCZEKIWANIA:

  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz w systemie III zmianowym od poniedziałku do piątku
  • dojazd do miejsca wykonywania pracy we własnym zakresie (z Ogrodów odjeżdżają autobusy 729)
  • zdolności manualne, dobry wzrok
  • sumienność, dokładność i zaangażowanie w wykonywaniu czynności

OFERUJEMY:

  • po1 miesięcznym okresie próbnym na umowie zleceniu umowa o pracę
  • wynagrodzenie godzinowe 13,50zł brutto/h
  • częściowe dofinansowanie kosztów dojazdów do pracy (3zł netto/dzień)
  • możliwość nawiązania długofalowej współpracy
  • przyjazna atmosfera w miejscu pracy
  • realna szansa zatrudnienia bezpośrednio w firmie

Oferta pracy tymczasowej, licencja nr 1954.

Osoby spełniające wymagania prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem portalu.

Zgłoszenia osobiste prosimy kierować na adres:
In Temporis Polska Sp. z o.o.
ul. Św. Czesława 4 (Wilda),
61-563 Poznań
od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Aplikacje bez numeru referencyjnego lub nazwy stanowiska nie będą brane pod uwagę.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm