Pakowacz/Pakowaczka

Stokson

Firma STOKSON SPÓŁKA JAWNA powstała w 1990 roku. Naszą specjalizacją jest produkcja pączków i donut’ów. Nieodzownym czynnikiem mającym wpływ na jakość wyrobu jest wyspecjalizowana i doświadczona załoga.

Aktualnie poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko:

Miejsce pracy: Piekary Śląskie 41-500, Śląskie Polska

Stokson

Opis stanowiska:

  • Praca przy linii produkującej wyroby ciastkarskie,
  • Pakowanie wyrobów gotowych,
  • Oklejanie opakowań i foliowanie,
  • Składanie kartonów,
  • Kontrola jakości,
  • Praca również w warunkach chłodniczych.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji i/lub przy pakowaniu
  • samodzielność, odpowiedzialność, zaangażowanie
  • gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy:

  • umowa o pracę na pełny etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Stokson

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2015. POZ. 2135) prowadzonych przez STOKSON Spółka Jawna Henryk Stokłosa i Wspólnicy z siedzibą w Chorzowie.”