pakowacz/ka

Obserwuj firmęObserwujesz firmęZgłoś ofertęZapisz na koncieZapisz na konciePrześlij znajomemuPrześlij znajomemuPraca w firmie Randstad Sp. z o.o.Praca w firmie Randstad Sp. z o.o.  Udostępnij Udostępnij

pakowacz/ka

Nr ref.: /543/01/2018/KF/12844
Wymiar etatu: W pełnym wymiarze godzin, Praca tymczasowa
Rodzaj pracy: W pełnym wymiarze godzin, Praca tymczasowa
Miejsce pracy: Bielsko-Biała 43-300, Śląskie Polska

Zacznij z nami prace w świecie kosmetyków!

oferujemy

- pracę w nowoczesnym magazynie
- możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego
- możliwość testowania najnowszych zapachów sygnowanych marką naszego Klienta

zadania

- oklejanie i pakowanie kosmetyków
- tworzenie zestawów promocyjnych
- pozostałe prace zlecone przez przełożonego

oczekujemy

- dyspozycyjności do pracy w systemie III zmianowym
- umiejętności podstawowej obsługi komputera

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)

randstad