net developer sitecore

7N to duńska firma konsultingowa, zajmująca się outsourcingiem ekspertów IT. Globalnie, w siedmiu krajach zatrudniamy ponad 850 osób (w Polsce 350). W ciągu prawie 30 lat działalności dowiedliśmy, że jawny i przejrzysty model finansowy, współpraca wyłącznie z ekspertami w swoich dziedzinach oraz bardzo dobra opieka nad nimi są najlepszym modelem konsultingu IT.

Jesteśmy indywidualnym agentem naszych konsultantów. Promujemy ich kompetencje u naszych klientów, oferując możliwość uczestniczenia w różnych projektach, dołączając do tego finansową przejrzystość, wsparcie w rozwoju zawodowym i zawodową stabilność. Naszym głównym założeniem jest długoterminowość współpracy. Duża część zespołu 7N to osoby pracujące dla nas od wielu lat.

Overview

Obecnie dla Klienta z sektora energetycznego poszukujemy .NET Developera ze znajomością platformy Sitecore.

Opis stanowiska:

  • Rozwój aplikacji webowych w oparciu o technologie ASP.NET
  • Aktywny udział w procesie zbierania wymagań biznesowych, analizie danych i opracowywaniu koncepcji docelowych rozwiązań.
  • Bezpośrednia współpraca z użytkownikami biznesowymi
  • Ścisła współpraca z Kierownikiem Projektu na etapie przygotowania projektu i w trakcie jego realizacji
  • Integracja aplikacji webowych z pozostałymi systemami w architekturze aplikacji

Wymagania:

  • 2 – letnie doświadczenie w projektowaniu i tworzeniu aplikacji webowych w technologii ASP.NET MVC
  • Znajomość i doświadczenie w pracy z Sitecore CMS
  • Praktyczna znajomość Entity Framework, LINQ, WCF
  • Praktyczna znajomość Visual Studio
  • Znajomość T-SQL
  • Znajomość zasad OOP, SOLID i wzorców projektowych
  • Umiejętność projektowania relacyjnych i nierelacyjnych struktur danych
  • Praktyczna znajomość HTML, CSS, Javascript i client-development
  •  Znajomość JIRA i Confluence
  • Doświadczenie w zespole pracującym zgodnie z metodykami zwinnymi
  • Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • Mile widziana umiejętność projektowania baz danych, popularnych frameworków, serwerów aplikacyjnych, wzorców projektowych i technologii integracyjnych

NASZYM KONSULTANTOM ZAPEWNIAMY:

  • Jawność finansową: wynagrodzenie w wysokości ok. 14 400 - 17 600 PLN (90-110 PLN/h) + VAT miesięcznie przy współpracy podwykonawczej.
  • Przejrzysty model (75/25) rozliczeń - nasi Konsultanci otrzymują 75% stawki, którą 7N otrzymuje za ich pracę od Klienta - ww. stawki są docelowymi, które otrzyma konsultant.
  • Swobodę we współpracy. Jako jedna z niewielu firm IT nie stosujemy zakazów konkurencji, umów lojalnościowych, etc.
  • Finansowe wsparcie w rozwoju zawodowym - dofinansowujemy szkolenia, certyfikaty techniczne, udział w konferencjach oraz naukę języków obcych.
  • Dofinansowanie opieki zdrowotnej i karty Benefit Multisport niezależnie od formy współpracy.
  • Współpracę z faktycznymi ekspertami (średni staż zawodowy Konsultanta 7N: 10 lat).
  • Bogate portfolio klientów (ok. 40 firm) i projektów, dbałość o ciągłość projektową, stałe wsparcie osobistego agenta-opiekuna.
  • Liczne (ok. 10-12 w roku) i stojące na wysokim poziomie eventy firmowe (przykład: 7N Kick Off 2016: https://vimeo.com/180710060)

Zapraszamy do złożenia aplikacji poprzez wypełnienie poniższego formularza.

Osoba odpowiedzialna za rekrutację na to stanowisko:

Marta Maciejewska
Recruitment Specialist
marma@7n.com, tel. +48 728 901 076