monter

Obserwuj firmęObserwujesz firmęZgłoś ofertęZapisz na koncieZapisz na konciePrześlij znajomemuPrześlij znajomemuPraca w firmie Randstad Sp. z o.o.Praca w firmie Randstad Sp. z o.o.  Udostępnij Udostępnij

monter

Nr ref.: /755/10/2017/AN/12923
Wymiar etatu: W pełnym wymiarze godzin, Praca tymczasowa
Rodzaj pracy: W pełnym wymiarze godzin, Praca tymczasowa
Miejsce pracy: Płock 09-400, Mazowieckie Polska

Szukasz pracy w obszarze produkcji i montażu? Nie czekaj! Zgłoś się do Nas!
Obecnie dla naszego Klienta w Płocku poszukujemy osób do pracy na stanowisku:
monter
Dla naszych Pracowników Tymczasowych przygotowaliśmy pakiet benefitów Randstad PLUS. Odkryj PLUSy pracy z Randstad! Dowiedz się więcej nawww.randstad.pl/kandydat/randstad-plus/

oferujemy
- umowę o pracę tymczasową
- terminowe wynagrodzenie (stawka godzinowa 12zł/h + dodatki)
- wszystkie świadczenia (ZUS, urlop, itp.)
- benefity pozapłacowe
- możliwość zdobycia doświadczenia w prężnie działającej firmie

zadania
- montaż maszyn rolniczych

oczekujemy
- chęci do pracy
- zaangażowania

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)

randstad