magazynier z wózkiem widłowym

Obserwuj firmęObserwujesz firmęZgłoś ofertęZapisz na koncieZapisz na konciePrześlij znajomemuPrześlij znajomemuPraca w firmie Randstad Sp. z o.o.Praca w firmie Randstad Sp. z o.o.  Udostępnij Udostępnij

Nr ref.: /467/03/2018/KB/12376
Wymiar etatu: W pełnym wymiarze godzin, Praca tymczasowa
Rodzaj pracy: W pełnym wymiarze godzin, Praca tymczasowa
Miejsce pracy: Kielce 25-002, Świętokrzyskie Polska

Szukasz pracy, która zapewnić Ci atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie?
W Randstad na pewno taką znajdziesz!
Dla naszego Klienta poszukujemy osób do pracy na stanowisku:
magazynier z uprawnieniami UDT

oferujemy

- umowę o pracę tymczasową
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie
- możliwość rozwoju zawodowego
- długotrwałą współpracę

zadania

- kompletacja zamówień według specyfikacji
- transport zamówień za pomocą wózka
- wstępna kontrola jakości pracy

oczekujemy

- dyspozycyjności do pracy na 3 zmiany w Zagnańsku
- tężyzny fizycznej
- uprawnień do obsługi wózka widłowego UDT
- motywacji do pracy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)

randstad