Młodszy Programista Java

Are looking for challenging role within dynamic and thriving environment? Would you like forge your career to become an expert in one of the fastest growing sectors in the market?

Link Group is a company that specialise in IT outsourcing as well as permanent recruitment within Technology sector. We look for talented individuals who are fully independent, resilient, like to drive their career and have ambitions objectives.

Opis stanowiska:
- Rozwój oraz utrzymanie systemów IT
- Udział w spotkaniach projektowych
- Analiza zgodności funkcjonowania systemu ze specyfikacją techniczną
- Współudział w tworzeniu dokumentacji technicznej
- Tworzenie testów oprogramowania oraz naprawa błędów

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów (preferowane kierunki techniczne)
- Doświadczenie zawodowe lub akademickie w programowaniu Java
- Dobra znajomość SQL
- Umiejętność analitycznego myślenia
- Sumienność i dyspozycyjność
- Gotowość do nauki i współpracy z doświadczonymi programistami
- Język angielski w stopniu umożliwiającym komunikację oraz korzystanie z dokumentacji technicznej

Oferujemy:
Umowa o Pracę z rynkowym wynagrodzeniem
- Możliwość dalszego rozwoju zawodowego w doświadczonym zespole specjalistów;
- Dostęp do nowoczesnych technologii i rozwiązań;
- Szkolenia wewnątrz organizacji z zakresu programowania Java
- Pakiet socjalny (karta sportowa, opieka medyczna)

www.linkgroup.pl