Koordynator Sprzedaży

nc+ to nowoczesna platforma cyfrowa premium, w której znajdziesz prestiżowe wydarzenia sportowe, gorące premiery filmowe, produkcje dokumentalne, kulinarne, wnętrzarskie oraz programy dla dzieci. nc+ to również przyjazne technologie, dzięki którym użytkownik może korzystać z bogatej oferty programowej w sposób dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb.

Główne zadania:

  • współpraca z partnerami handlowymi (punktami sprzedaży nc+) na terenie Polski centralnej w celu realizacji planów sprzedaży
  • rozwój podległej sieci sprzedaży (punktów sprzedaży)
  • monitorowanie przestrzegania wysokich standardów obsługi klienta w podległych punktach
  • dbałość o właściwą ekspozycję, wizualizację i standard wyposażenia punktów sprzedaży
  • organizacja i zarządzanie lokalnymi aktywnościami marketingowymi
  • prowadzenie szkoleń i prezentacji produktowych
  • monitorowanie i analiza działań konkurencji

Od kandydatów oczekujemy:

  • min. 2 lat doświadczenia zawodowego w sprzedaży, najchętniej w roli Koordynatora Sprzedaży podległej sieci punktów sprzedaży
  • praktycznej znajomości technik sprzedaży i negocjacji
  • mile widziane doświadczenie w branży telekomunikacyjnej lub nowych technologii
  • otwartości, komunikatywności i łatwości w nawiązywania kontaktów i długofalowych relacji biznesowych
  • kreatywności, dynamizmu i zaangażowania w działaniu
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • czynnego prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • dynamiczne środowisko pracy
  • dużo ciekawych wyzwań
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)
  • prywatną opiekę medyczną, pakiet sportowy, dostęp do bogatej oferty platformy nc+

Osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o wypełnienie kwestionariusza i przesłanie CV w języku polskim.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ITI Neovision S.A. z siedzibą w Warszawie, przy al. Sikorskiego 9 w bazie kandydatów do pracy w ITI Neovision S.A. i przechowywanie przez okres minimum 2 lat od daty ich otrzymania na potrzeby procesów rekrutacyjnych w ITI Neovision S.A.”.

Informujemy, że dane będą przetwarzane przez ITI Neovision S.A. z siedzibą w Warszawie, przy al. Sikorskiego 9 w celu i zakresie potrzebnym do rekrutacji prowadzonych w ITI Neovision S.A.. Mają Państwo prawo do wglądu w treść Państwa danych i ich usuwania oraz poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.