Kierownik Projektów IT

nc+ to nowoczesna platforma cyfrowa premium, w której znajdziesz prestiżowe wydarzenia sportowe, gorące premiery filmowe, produkcje dokumentalne, kulinarne, wnętrzarskie oraz programy dla dzieci. nc+ to również przyjazne technologie, dzięki którym użytkownik może korzystać z bogatej oferty programowej w sposób dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb.

Główne zadania:

  • zarządzanie projektami realizowanymi przez Dział IT
  • prowadzenie projektu od momentu wpłynięcia inicjatywy projektowej
    do momentu zakończenia projektu
  • zarządzanie budżetem, ryzykiem i harmonogramem prowadzonych projektów
  • bliska współpraca z biznesowymi właścicielami projektów oraz zespołem IT
  • przygotowanie raportów, analiz, prezentacji na temat prowadzonych projektów
  • współpraca z dostawcami w ramach realizowanych projektów

Od kandydatów oczekujemy:

  • min. 2 lat doświadczenia w zarządzaniu projektami IT
  • praktycznej wiedzy z zakresu zarządzania projektami, znajomości przynajmniej jednej z metodyk zarządzania projektami; certyfikaty Prince, PMI mile widziane
  • wyższego wykształcenia (preferowane kierunki techniczne)
  • dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • bardzo dobrej znajomości programów MS Project, Excel, Power Point
  • umiejętności zarządzania czasem i zespołem roboczym
  • sumienności
  • wysokiej kultury osobistej
  • komunikatywności
  • proaktywności

Oferujemy:

  • współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej spółce
  • kulturę organizacyjną oparta na współpracy i koleżeństwie
  • prywatną opiekę medyczną, pakiet sportowy, dostęp do bogatej oferty platformy nc+
  • owocowe piątki
Prosimy o dopisanie poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ITI Neovision S.A. z siedzibą w Warszawie, przy al. Sikorskiego 9 w bazie kandydatów do pracy w ITI Neovision S.A. Informujemy, że dane będą przetwarzane w celu i zakresie potrzebnym do rekrutacji prowadzonej przez ITI Neovision S.A.. Mają Państwo prawo do wglądu w treść Państwa danych, ich poprawiania oraz usuwania. Podanie danych jest dobrowolne.