Kierownik Medyczny

Miejsce pracy: Białystok

Zadania:

  • Nadzór nad jakością i bezpieczeństwem świadczonych usług medycznych w Centrum Medycznym;
  • Zapewnienie realizacji usługi medycznej zgodnie z procedurami i instrukcjami medycznymi, przyjętymi w Grupie LUX MED oraz dbanie o wysokie standardy obsługi Pacjenta;
  • Wdrażanie, realizacja i monitoring standardów medycznych, procedur i  instrukcji medycznych;
  • Kontrola i analiza dokumentacji medycznej;
  • Rekrutacja lekarzy i kierowanie zespołem lekarskim.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe medyczne - lekarskie, preferowani lekarze specjaliści z zakresu chorób wewnętrznych lub medycyny rodzinnej;
  • Czynne prawo do wykonywania zawodu;
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku;
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego;
  • Odpowiedzialność, łatwość podejmowania decyzji;
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej i stabilnej firmie, będącej liderem w swojej branży;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, karta MultiSport, ubezpieczenie grupowe - na preferencyjnych warunkach;
  • Możliwość uczestnictwa w bezpłatnych szkoleniach wewnętrznych pozwalających na uzyskanie punktów edukacyjnych akredytowanych przez Izby Lekarskie;
  • Podnoszenie kompetencji w oparciu o aktualną wiedzę medyczną.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z dołączoną klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych osobowych jest LUX MED sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Postępu 21C. Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. Uprzejmie informujemy, że: w procesie rekrutacji LUX MED sp. z o.o. postępuje zgodnie z przepisami prawa określonymi art. 22.1, par. 1. w Kodeksie pracy i prosi wyłącznie o przekazywanie danych osobowych określonych w przepisach prawnych, czyli: 1) imię (imiona) i nazwisko; 2) imiona rodziców; 3) datę urodzenia; 4) miejsce zamieszkania (adres do korespondencji); 5) wykształcenie; 6) przebieg dotychczasowego zatrudnienia. Każdy ma prawo dostępu do treści swoich danych, a w szczególności do ich poprawiania oraz usunięcia.