Inwentaryzacja - pracownik fiz...

Obserwuj firmęObserwujesz firmęZgłoś ofertęZapisz na koncieZapisz na konciePrześlij znajomemuPrześlij znajomemuPraca w firmie FALLWORK SP Z O.O.Praca w firmie FALLWORK SP Z O.O.  Udostępnij Udostępnij

FallWork Sp z o.o.
To jedna z wiodących firm branży agencji pracy i doradztwa personalnego. Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi - w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania - pracy tymczasowej, rekrutacji specjalistycznych na stanowiska wyższego szczebla, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Inwentaryzacja - pracownik fizyczny

Opis Stanowiska:
liczenie towaru na sklepie

Wymagania
dokładność, skrupulatność, sumienność
dyspozycyjność w dniu 22.10.2017 w godz. 18:00-06:00
praca w lokalizacji: Żyrardów

Oferujemy
stawkę godzinową 13 zł brutto/ h
umowa zlecenie
wypłata wynagrodzenia w przeciągu 7 dni od zakończenia zlecenia

*Oferta Pracy Tymczasowej

ZGŁOSZENIA OSOBISTE CODZIENNIE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH 9-17 POD ADRESEM: BIURO REGIONALNE FALLWORK AL.SOLIDARNOŚCI 117 LOKAL 412, IV PIĘTRO, WARSZAWA (WEJŚCIE OD AL. JANA PAWŁA) LUB KONTAKT TELEFONICZNY: 883-993-302 , 795-000-379

fallwork

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

fallwork

fallwork