Helpdesk Specialist

Obserwuj firmęObserwujesz firmęZapisz na konciePrześlij znajomemuUdostępnijZgłoś ofertę
Helpdesk Specialist , praca Poznań, Wielkopolskie Polska

Od 2005 roku tworzymy rzeczywistość outsourcingu IT. Dołącz do naszego zespołu!
Więcej na www.infolet.pl

opis opis opis opis

Nr ref. (78/02)

Poznań (wielkopolskie)

Opis Stanowiska

  • przyjmowanie oraz rejestrowanie zgłoszeń użytkowników
  • udzielanie wsparcia użytkownikom (1 linia wsparcia) – praca z Klientami anglojęzycznymi
  • nadawanie priorytetów zgłoszeniom
  • wsparcie w obszarze systemów operacyjnych Windows oraz Mac
  • wsparcie w obszarze hardware (drukarki, urządzenia mobilne, komputery)
Więcej informacji na temat oferty udzieli Patrycja Pacocha: patrycja.pacocha[at]infolet.pl

Oferta

  • możliwość pracy i rozwoju w międzynarodowym środowisku
  • budżet do 9 000 PLN - współpraca B2B
  • MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie
  • lekcje języka angielskiego
  • nowoczesne biuro wyposażone w chillout room
  • możliwość częściowej pracy zdalnej
  • wyjazdy służbowe

Wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (praca w języku angielskim)
  • bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych Windows i Mac
  • znajomość Windows Domain
  • znajomość zagadnień sieciowych, TCP/IP, VPN
  • znajomość Windows Server 2008
  • doświadczenie w pracy z hardware – urządzenia mobilne, laptopy, drukarki, komputery
Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135).”