EMERYTOWANY DZIENNIKARZ - FOTO...

Obserwuj firmęObserwujesz firmęZgłoś ofertęZapisz na koncieZapisz na konciePrześlij znajomemuPrześlij znajomemuPraca w firmie Centrum Językowe KonikPraca w firmie Centrum Językowe Konik  Udostępnij Udostępnij

állás

EMERYTOWANY DZIENNIKARZ - FOTOREPORTER POSZUKUJE OPIEKUNKI

Centrum Językowe Konik24
to prężnie działająca firma, świadcząca usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech.

W OBECNEJ CHWILI POSZUKUJEMY:
OPIEKUNKI Z DOBRYM NIEMIECKIM LUB DOBRYM ANGIELSKIM

Miejsce pracy: NIEMCY - Tubingen 72074

Termin wyjazdu: od 27.03.2017

Wynagrodzenie: 1200€ miesięcznie + świąteczna premia

Ogólny opis:
Do opieki Pan był dziennikarz i reporter lat 84, po wylewie, podopieczny ma problemy z chodzeniem, porusza się za pomocą rollatora, bardzo fajne spokojne zlecenie,
(dokładny, szczegółowy opis i zakres obowiązków podawany jest podczas rozmowy rekrutacyjnej)

Zakres obowiązków:
prowadzenie domu, zakupy, pomoc podopiecznemu w codziennych czynnościach, wspólne aktywne spędzanie czasu
SPRAWDZONA OFERTA ! ! !
więcej informacji udzieli dział rekrutacji

Wymagania:
- kobieta (do 60 lat)
- znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym
- doświadczenie w opiece
- brak nałogu papierosowego

Zapewniamy:
> Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od znajomości języka i warunków pracy.

> Legalne zatrudnienie w oparciu o polskie ubezpieczenie lub niemieckie DAK

> Terminowość wypłat wynagrodzenia w euro lub złotówkach

> Transport oraz zwrot kosztów podróży

> Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie

> Bonus w postaci premii za promowanie firmy 50€

> Podwójne diety i premie na święta

> Płatne postojowe dla pracownika podczas urlopu w Polsce

> Ubezpieczenia dla członów rodziny

> Opiekę i stały kontakt z koordynatorem na terenie Niemiec i Polski

> Nie wymagamy zakładania działalności gospodarczej

> Nie pobieramy żadnej prowizji

W SWOJEJ OFERCIE POSIADAMY ZLECENIA Z TERENU CAŁYCH NIEMIEC
NA 4, 6, 8, 12 TYGODNI
ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO NA POZIOMIE:
PODSTAWOWYM,
KOMUNIKATYWNYM,
DOBRYM I BARDZO DOBRYM

CODZIENNIE NOWE NIEPUBLIKOWANE OFERTY PRACY, ZASTĘPSTWA I ZMIANY
ZAPRASZAMY ! ! !

JUŻ DZISIAJ DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH OPIEKUNEK I OPIEKUNÓW.
CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE

KONTAKT:
osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojej
aplikacji (cv+zdjęcie) na adres:

filipczukrekrutacja@gmail.com

tel: 570 718 736
pracujemy w godzinach od 9 do 17