Elektryk Utrzymania Ruchu

Stokson

Firma STOKSON SPÓŁKA JAWNA powstała w 1990 roku. Naszą specjalizacją jest produkcja pączków i donut’ów. Nieodzownym czynnikiem mającym wpływ na jakość wyrobu jest wyspecjalizowana i doświadczona załoga.

Aktualnie poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko:

Miejsce pracy: Piekary Śląskie, Śląskie Polska

Stokson

Opis stanowiska:

  • nadzór nad pracą linii produkcyjnych od strony elektrycznej
  • utrzymanie parku maszynowego w sprawności technicznej
  • diagnozowanie usterek i wdrażanie działań zapobiegawczych
  • przeglądy oraz prace konserwacyjne i remontowe urządzeń
  • praca stacjonarna, zmianowa w zakładzie produkcyjnym w Chorzowie lub w Piekarach Śląskich

Wymagania:

  • wykształcenie średnie bądź zawodowe o profilu elektromechanicznym, elektrycznym lub automatycznym
  • doświadczenie w pracy w utrzymaniu ruchu
  • praktyczna wiedza z zakresu elektryki
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży spożywczej
  • mile widziane uprawnienia elektryczne do 1 kV
  • umiejętność dobrej organizacji pracy i odpowiedzialność

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie z tradycjami
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • dostęp do nowoczesnych narzędzi i części
  • możliwości rozwoju osobistego w środowisku zapewniającym wysokie standardy pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Stokson

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2015. POZ. 2135) prowadzonych przez STOKSON Spółka Jawna Henryk Stokłosa i Wspólnicy z siedzibą w Chorzowie.”