Dyspozytor Drużyn Trakcyjnych

PKP Intercity S.A. poszukuje do Zakładu Południowego pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Region: małopolskie
Numer referencyjny: BZK/2017/02/02

Opis stanowiska

Podstawowe obowiązki:

  • planowanie pracy drużyn trakcyjnych w oparciu o bieżące zadania eksploatacyjne
  • prowadzenie spraw w zakresie obsługi trakcyjnej pociągów
  • prowadzenie spraw związanych z gospodarką pojazdów eksploatacyjnych
  • obsługa systemów Spin IVU
  • przestrzeganie ustalonego obiegu pojazdów trakcyjnych
  • współpraca z dyspozytorem zakładowym w zakresie należytego wykorzystania i obrotu pojazdów

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie średnie,  mile widziane średnie techniczne w specjalizacji trakcja-eksploatacja
  • znajomość procedur, regulaminów i instrukcji z zakresu eksploatacji taboru
  • znajomość zagadnień związanych z pracą drużyn trakcyjnych
  • znajomość prawa pracy, w tym przepisów wewnętrznych
  • znajomość obsługi komputera oraz pakietu MC Office
  • dokładność i umiejętność analitycznego myślenia
  • inicjatywa, samodzielność, odpowiedzialność

Oferujemy

Oferujemy:

  • pracę na odpowiedzialnym stanowisku
  • możliwość zdobycia cennego  doświadczenia zawodowego
  • możliwość  rozwoju zawodowego

Aplikacje prosimy przesyłać do dnia 28.02.2017 r.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Administratorem danych jest „PKP Intercity” S.A. z siedzibą w Warszawa 02-305, Al. Jerozolimskie 142A . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.