Asystent/-ka w Zespole Merchan...

RUCH to sieć ponad 2000 kiosków i saloników oferujących szeroką paletę produktów i usług – już nie tylko prasowych, lecz także artykułów FMCG usług finansowych, ubezpieczeniowych, logistycznych i innych. Dołącz do nas, bo warto!

Obecnie poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Asystent/-ka w Zespole Merchandisingu

Miejsce pracy: Warszawa, Chłodna 52

Opis Stanowiska:

  • Współpraca przy ustalaniu standardów merchandisingowych
  • Współpraca z innymi działami w zakresie wdrażania i utrzymania standardów i zasad merchandisingowych
  • Przygotowywanie wytycznych wdrażania planogramów oraz kontrola wdrażania planogramów
  • Współudział w szkoleniu sił sprzedażowych w zakresie stosowania zasad merchandisingowych
  • Monitorowanie wpływu zmiany ekspozycji na sprzedaż
  • Współpraca przy wdrażaniu zasad oznaczeń cenowych i informacyjnych dla klientów

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie lub w trakcie studiów
  • Mile widziane doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność pracy w środowisku MS Office
  • Znajomość AutoCADbędzie dodatkowm atutem
  • Umiejętność redagowania informacji (treść oraz wizualizacja) adekwatnej od grupy odbiorców
  • Umiejętność analizy danych i formułowania na ich podstawie wniosków
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w zespołach projektowych
  • Łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Kreatywność, spostrzegawczość i samodzielność

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczeń zawodowych w dużej organizacji o blisko 100-letniej tradycji!
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów pozapłacowych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających CV klikając na przycisk APLIKUJ.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.
Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie w celach rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 Dz. U. 2002, Nr 101, poz. 926 ze zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz do ich poprawiania, a także do żądania usunięcia swoich danych z wszelkich nośników administratora danych. Przyjmuję także do wiadomości, że podanie moich Danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celu, a dane nie będą udostępnianie innym podmiotom.” Jednocześnie informujemy, że zgłoszenia bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.