Analityk Finansowy

Region Gdańsk, pomorskie
Branża Finance & Accounting
Wynagrodzenie 5 000 - 8 000 PLN
Nr referencyjny AF/GD/11/2016

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie różnorodnych analiz finansowych.
  • Sporządzanie cyklicznych sprawozdań, raportów i zestawień.
  • Udział w przygotowywaniu budżetów i planów finansowych.
  • Uczestnictwo w projektach biznesowych.
  • Analiza realizacji budżetów oraz rekomendowanie rozwiązań.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (ekonomia, finanse i rachunkowość)
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na tożsamym bądź pokrewnym stanowisku.
  • Bardzo dobra zjomość języka angielskiego, znajomość innego jęz. będzie atutem.
  • Znajomość procesów planowania i budżetowania.
  • Znajomość zagadnień baz danych.
  • Zaawansowana znajomość pakietu Office, w szczególności MS Excel.
  • Umiejętności analityczne.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego (ścieżki kariery, szkolenia zewnętrzne).
  • Dobrą atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku.
  • Szeroki wachlarz benefitów (karta sportowa, opieka medyczna, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, pakiet socjalny)
  • Elastyczne godziny pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania, znajdujący się na górze strony.

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).”

Bardzo dziękujemy za wszystkie aplikacje. Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.