Administrator Narzędzi Monitor...

Administrator Narzędzi Monitorowania IT [932] AM

Obowiązki

Zakres obowiązków:

• administracja i eksploatacja Narzędzi Monitorowania SI
• udział w projektach wdrażających usługi monbitoringu infrastruktury i aplikacji IT

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:

• Wykształcenie wyższe o kierunku informatyka, elektronika, mechatronika (preferowane studia dzienne)
• Znajomość angielskiego umożliwiająca korzystanie z dokumentacji technicznej
• Podstawowa znajomość systemów operacyjnych (Unix, Linux, Windows Server), systemów DB (Oracle, Postgres, MySQL) i zagadnień sieciowych
• Podstawowa umiejętność tworzenia skryptów (perl, shell, batch)
• Zapał do pracy i umiejętność samokształcenia
• Znajomość jakiegokolwiek narzędzia monitorowania i zarządzania IT będzie dużym atutem (Zabbix, Patrol, Nagios, Puppet, SCC…)

Lokalizacja: Łódź