WINDOWS ADMINISTRATOR (GLOBAL ...

Naszym Klientem jest zachodnia firma produkcyjna, która we Wrocławiu zajmuje się projektowaniem systemów sterowania dla przemysłu. Aktualnie poszukujemy specjalisty z dziedziny informatyki na stanowisko Administrator IT – helpdesk Tier II-III z językiem angielskim.

WINDOWS ADMINISTRATOR (GLOBAL TIER II-III)

Lokalizacja: Wrocław
NR REF: WII/WW/04/2018

Obowiązki:

  • Utrzymanie globalnego systemu IT firmy produkcyjnej i działu RnD; zasoby serwerowe
  • Bieżące serwerów (Windows Serwer, Windows OS (Client and Server), Active Directory Administration, Powershell, PowerCLI, VMWare, Datacore, DataProtector, Lotus Notes-Domino, SCCM, Exchange & Outlook)
  • Monitorowanie środowiska pod kątem potencjalnych zagrożeń
  • Pracę w wirtualnych międzynarodowych zespołach (współpraca ze wszystkimi oddziałami firmy, również zlokalizowanych za granicą).

Oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (inżynierskie lub magisterskie, preferowane kierunki: informatyka i pokrewne);
  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku osoby odpowiedzialnej za utrzymanie systemów IT; najlepiej w międzynarodowym środowisku
  • Dobra znajomość środowiska MS Windows Server (wersja 2008 lub późniejsza);
  • Praktyczna znajomość wirtualizacji serwerów;
  • Doświadczenie w obsłudze narzędzi do monitorowania bezpieczeństwa systemów IT;
  • Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie) niezbędna do codziennej pracy;
  • Gotowość do pracy w elastycznym systemie godzin, również w weekendy oraz nocne zmiany.

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku;
  • Możliwość pogłębiania wiedzy (szkolenia specjalistyczne oraz językowe);
  • Pakiety: medyczny, socjalny;
  • Miejsce pracy: okolice Dworca PKP (Wrocław), nowoczesny biurowiec klasy A.

Oferty zawierające CV w języku polskim lub angielskim z klauzulą "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych w trakcie procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych – Dz. U. nr 133, poz.883)." prosimy przesyłać za pomocą formularza online.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami/kandydatkami.

Agencja Pośrednictwa Pracy Recruit.pl Grajewski Bartosz figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 5460