TAPICER

ideahr

Idea HR Group Sp. z o ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K (nr agencji 10618) świadczy wysokiej jakości usługi z zakresu rekrutacji stałych, pracy tymczasowej, szkoleń i coachingu oraz doradztwa HR.

Łączymy wieloletnie doświadczenie menedżerskie w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi z praktyczną wiedzą oraz zrozumieniem indywidualnych potrzeb naszych klientów.
Oferujemy naszym klientom praktyczne rozwiązania, nowatorskie podejście oraz współpracę opartą na zaufaniu, rzetelności i etyce biznesowej.

TAPICER

Firma
Lokalizacja
Nr ogłoszenia
Sektor
      Idea HR
Zielona Góra
911/2017
Produkcja

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku tapicera
  • Zaangażowanie w pracę
  • Wysoka sprawność manualna
  • Silna motywacja do pracy

Opis stanowiska:

  • Prace manualne przy tapicerowaniu, naciąganiu, wykańczaniu wysokiej jakości produktów
  • Praca na I zmianę

Firma:

  • Najwyższe zarobki w regionie
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę u nowego pracodawcy na rynku lubuskim
  • Pracę w przyjaznej atmosferze

Administratorem danych osobowych jest Idea HR Group Sp. z o ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach administrowania procesami rekrutacji, a w szczególności w związku z poszukiwaniem ofert pracy i ich przedstawianiem, przechowywaniem i użytkowaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym jedynie na podstawie przepisów prawa. Istnieje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

ideahr