System Administrator

Obserwuj firmęObserwujesz firmęZapisz na konciePrześlij znajomemuUdostępnijZgłoś ofertę
System Administrator , praca Kraków, Małopolskie Polska

Od 2005 roku tworzymy rzeczywistość outsourcingu IT. Dołącz do naszego zespołu!
Więcej na www.infolet.pl

opis opis opis opis

Nr ref. (67/43)

Kraków (małopolskie)

Opis Stanowiska

Dla krakowskiego software housu, odznaczającego się niezwykłą kulturą organizacyjną oraz prowadzącego projekty dla zagranicznych klientów, poszukujemy osoby na stanowisko System Administrator. Pracując na tym stanowisku będziesz odpowiadać za administrację aplikacjami webowymi oraz konfigurację serwerów webowych. Więcej informacji udzieli Marcin: marcin.smok@infolet.pl

Oferta

  • Wynagrodzenie do 6000 zł przy B2B lub do 5000 zł brutto przy umowie o pracę
  • Benefity (karta Multisport, prywatna opieka medyczna)
  • Praca z nowymi technologiami
  • Elastyczne godziny pracy, nowoczesne i przestronne biuro
  • Wspólne śniadania, Dzień Pizzy, świetna kawa i wyjścia integracyjne

Wymagania

  • 2 lata doświadczenia komercyjnego na podobnym stanowisku
  • Administracja aplikacjami webowymi opartymi o technologie (Java, .NET, Node.js) Umiejętność konfiguracji serwerów webowych takich jak: Nginx, Apache, IIS, DHCP, DNS
  • Umiejętność zarządzania panelami administracyjnymi serwerów WHM/CPANEL, PLESK Panel
  • Znajomość relacyjnych baz danych: MySQL, Postgres, MS SQL
  • Znajomość systemów Windows desktop/Windows Server/Linux
  • Angielski na poziomie B2

Mile widziane

  • Znajomość jednego z wymienionych języków ( bash, shell, python, perl )
  • Doświadczenie z narzędziami typu: docker, vagrant
  • Znajomość wirtualizacji (VmDirector)
  • Znajomość pm2, forever
  • Doświadczenie z platformami komputerowymi Cloud AWS, Azure
  • Doświadczenie z  Jenkins, TeamCity,
Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135).”