Starszy Inżynier ds Elektryczn...

Globetek Sp. z o.o. to firma świadcząca usługi w zakresie rekrutacji kadry inżynierskiej, menedżerskiej i specjalistów niższego szczebla dla polskich i międzynarodowych firm z branży energetycznej, petrochemicznej oraz budownictwa i produkcji przemysłowej. Dla naszego klienta, firmy działającej jako główny wykonawca w budownictwie infrastrukturalnym, poszukuje Starszego Inżyniera/ Projektanta ds Elektrycznych

Starszy Inżynier/ Projektant

woj. podlaskie

Nr. ref. SIP/KK/22/12

Obowiązki:

  • Zarządzanie projektantami urządzeń,
  • Projektowanie interfejsów – zarządzanie konstrukcją,
  • Współpraca z działem zakupów – projekt interfejsu,
  • Zarządzanie projektowaniem zgodnie z umownymi normami, standardami i  specyfikacjami technicznymi (PFU),
  • Zarządzanie interfejsem pomiędzy projektantami a władzami lokalnymi w zakresie urządzeń elektrycznych,
  • Zarządzanie interfejsem między projektantami a Inżynierem FIDIC,

Wymagania:

  • Uprawnienia budowlane projektowe w specjalności sieci i instalacji urządzeń elektrycznych,
  • Specjalizacja w rozwiązywaniu problemów kolizji (urządzenia/linie drogowo-energetyczne, w tym wysokie napięcie) i urządzenia elektryczne,
  • 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku,

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Zdobycie doświadczenia w zakresie dotyczącym prac projektowych,
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności zawodowych,

Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie aplikacji na adres: karol.kasprzyk@globetek.pl

Starszy Inżynier ds Elektrycznych (budownictwo infrastrukturalne)