Stażysta w dziale likwidacji s...

Wybierz Grupę EFL – nowoczesną instytucję finansową, będącą częścią międzynarodowej grupy Crédit Agricole.
W naszym zespole rozwiniesz kompetencje zawodowe, zdobędziesz ciekawe doświadczenie i nowych przyjaciół. Przekonasz się, że praca może być Twoją pasją!.

Aktualnie poszukujemy do EFL Finance

Stażysta w dziale likwidacji szkód

Miejsce pracy:
Wrocław

Jeśli jesteś studentem IV- V roku lub absolwentem wyższej uczelni i dysponujesz wolnym czasem, który chciałbyś wykorzystać na rozwój zawodowy i zdobycie pierwszych doświadczeń zawodowych, to ta oferta skierowana jest do Ciebie!

Jesteś dla nas idealnym kandydatem, jeśli:

  • umiesz współpracować oraz chętnie dzielisz się wiedzą i doświadczeniem,
  • jesteś ambitny i stawiasz sobie wysoko poprzeczkę,
  • rozumiesz potrzeby klienta,
  • przyjmujesz odpowiedzialność za swoje decyzje i działania,
  • posługujesz się programem Excel na poziomie średniozaawansowanym.

Mamy zadania dla Ciebie:

  • zapoznanie się ze specyfiką pracy w centrum likwidacji szkód,
  • zapoznanie się z tematyką ubezpieczeń gospodarczych oraz produktów ubezpieczeniowych oferowanych przez EFL,
  • zapoznanie z zasadami obsługi wniosków oraz reklamacji,
  • wsparcie w przygotowaniu dokumentacji szkodowej oraz raportowaniu,
  • wsparcie w procesie obsługi szkód częściowych i całkowitych,
  • wsparcie w procesach obsługi sprzedaży ubezpieczeń i ewidencji polis ubezpieczeniowych.

Oferujemy:

  • III miesięczny płatny staż (02.07.2018 – 28.09.2018)- elastyczne godziny stażu,
  • dużą samodzielność w działaniu,
  • szansę na określenie swoich preferencji co do dalszego rozwoju,
  • przyjazną atmosferę oraz wsparcie ze strony opiekuna stażu i doświadczonych specjalistów,
  • kompletnie wyposażone stanowisko pracy,
  • pakiet dobrych rad i praktycznych wskazówek zawodowych,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia praktycznego doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie,
  • realną możliwość nawiązania stałej współpracy dla najlepszych uczestników.

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o przesłanie CV za pomocą aplikacji on-line.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

Do GRUPY EFL należą: Europejski Fundusz Leasingowy SA,
EFL FINANCE SA, Carefleet SA, EFL SERVICE SA, EUROFACTOR Polska SA.