Sprzedawca / Ekspedient - 15 z...

Obserwuj firmęObserwujesz firmęZgłoś ofertęZapisz na koncieZapisz na konciePrześlij znajomemuPrześlij znajomemuPraca w firmie FALLWORK SP Z O.O.Praca w firmie FALLWORK SP Z O.O.  Udostępnij Udostępnij

FallWork Sp z o.o.
To jedna z wiodących firm branży agencji pracy i doradztwa personalnego. Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi - w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania - pracy tymczasowej, rekrutacji specjalistycznych na stanowiska wyższego szczebla, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Sprzedawca / Ekspedient - 15 zł/h brutto

FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6231 poszukuje pracowników na stanowisko:

Sprzedawca w markecie

Miejsce pracy: PIŁA

Oferujemy:

- wynagrodzenie -stawkę godzinową 15 zł brutto;

- umowa zlecenie z pełnym ZUS-em;

- wypłaty wynagrodzenia, co czwartek - TYGODNIÓWKI;

- szkolenie z obsługi kasy fiskalnej

Obowiązki na stanowisku:

- obsługa kasy fiskalnej oraz terminala do obsługi kart płatniczych;

- terminowe wykonywanie zadań zleconych przez pracodawcę;

- obsługa klientów

Wymagania:

- aktualna książeczka do celów sanitarno- epidemiologicznych;

- dyspozycyjność

- zaangażowanie, rzetelność

ZADZWOŃ-ODDZWONIMY: 790 790 445

NAPISZ sms o treści: praca Piła

APLIKUJ: WYŚLIJ CV

PRZYJDŹ DO BIURA: POZNAŃ UL. TOWAROWA 35, PIĘTRO 5 (PN-PT 9:00-17:00)

Jeżeli znasz osobę poszukującą pracy, prosimy poinformują ją, że prowadzimy rekrutację.

*oferta pracy tymczasowej

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

fallwork

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

fallwork

fallwork