Specjalista w Zespole Opieki K...

Wybierz Grupę EFL – nowoczesną instytucję finansową, będącą częścią międzynarodowej grupy Crédit Agricole.
W naszym zespole rozwiniesz kompetencje zawodowe, zdobędziesz ciekawe doświadczenie i nowych przyjaciół. Przekonasz się, że praca może być Twoją pasją!.

Aktualnie poszukujemy do Eurofactor

Specjalista w Zespole Opieki Klienta (m/k)

Miejsce pracy:
Warszawa

Zadania i wyzwania na stanowisku:

  • utrzymywanie i rozwój współpracy z klientami spółki,
  • obsługa klientów poprzez profesjonalne doradztwo w zakresie faktoringu,
  • uruchamianie umów factoringowych oraz przygotowywanie odnowień umów,
  • współpraca z jednostkami organizacyjnymi spółki w zakresie obsługi klienta.

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie lub dziale faktoringowym instytucji finansowej,
  • wykształcenie wyższe,
  • motywacji do poszerzania wiedzy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • inicjatywa i dynamika działania,
  • samodzielność i odpowiedzialność.
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office,

Dodatkowe atuty:

  • doświadczenie w skutecznym budowaniu relacji z klientami biznesowymi

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • atrakcyjny pakiet socjalny,
  • możliwość skorzystania z atrakcyjnej oferty pracowniczej na np. wynajem samochodu.

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym za pomocą aplikacji on-line.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty

Do GRUPY EFL należą: Europejski Fundusz Leasingowy SA,
EFL FINANCE SA, Carefleet SA, EFL SERVICE SA, EUROFACTOR Polska SA.