Specjalista ds Księgowości - j...

Agencja zatrudnienia
nr licencji 3260

Find your own at
devire.pl

Miejsce pracy:
Rybnik

Nr referencyjny:
DEU?05726

Devire

Devire to międzynarodowa firma rekrutacyjna, założona w Londynie w 1987 roku. Od 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim prowadząc dla nich kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry.

Specjalista ds Księgowości - j. francuski

Twoja przyszła Firma

Naszym Klientem jest firma produkcyjna z Rybnika. Do zespołu księgowości szukamy specjalisty z bardzo dobrą znajomością j. francuskiego. Do zadań tej osoby będzie należało:

  • Weryfikacja merytoryczna dokumentów księgowych , dekretacja i wprowadzanie do systemu SAP,
  • Dbałość o prawidłowy obieg dokumentacji, oraz archiwizację dokumentów,
  • Tworzenie cyklicznych, oraz specyficznych raportów,
  • Rozliczanie i uzgadnianie kont księgowych,
  • Efektywną współpraca wewnątrz zespołu, oraz z pracownikami innych działów, Stały kontakt z dostawcami z rynku francuskiego (mailowy jak i telefoniczny),
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami zewnętrznymi, oraz współpracownikami,
  • Inne zadania księgowe

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilną pracę w firmie o wysokich standardach organizacji
  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Wymagania:

  • Zaawansowana znajomość języka francuskiego w mowie i piśmie,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: ekonomia, finanse, rachunkowość etc.
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w zakresie księgowości ,
  • Mile widziana znajomość systemu SAP,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne - komunikatywność, chęć współpracy z innymi działami spółki,
  • Zdolności analityczne,
  • Otwartość, bardzo dobra organizacja pracy własnej, terminowość,
  • Dobra znajomość MS Office, szczególnie Excel,
  • Umiejętność pracy w zespole, dzielenia się posiadaną wiedzą,

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). "

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.