Senior Shopper and Customer Ma...

HCC to firma doradztwa personalnego od 2011 roku specjalizująca się w realizacji najbardziej wymagających procesów rekrutacyjnych z różnych branż. Nasi doradcy skupiają się na tym, aby kandydaci biorący udział w prowadzonych rekrutacjach zawsze byli rzetelnie poinformowani o roli, zakresie obowiązków a przede wszystkim, żeby byli jak najlepiej przygotowani do rozmowy rekrutacyjnej z danym pracodawcą.
Senior Shopper and Customer Marketing Manager (Trade Marketing)
Miejsce pracy: Poznań Nr ref.: C/MR/SSCMM/2018/02

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższym ekonomicznym
  • Posiadającej min. 5-letnie doświadczenie w obszarze customer marketingu w FMCG
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne
  • Kreatywność i przedsiębiorczość
  • Mobilność, praca 4 dni poza Warszawą

Zakres obowiązków:

  • Kreowanie strategii w obszarze marketingu handlowym
  • Tworzenie rocznych planów promocyjnych dla klientów: aktywacji konsumenckich, promocji, programów lojalnościowych
  • Realizacja projektów, organizacja promocji wraz z ich pełną analizą ekonomiczną i rekomendacja działań na przyszłość
  • Tworzenie nowych mechanizmów wspierających generowanie wzrostu sprzedaży/dystrybucji dla wybranych marek
  • Zarządzanie klientami z kanału nowoczesnego i dyskontowego
  • Współpraca z agencjami reklamowymi i terenowymi siłami sprzedaży w zakresie poszczególnych projektów
  • Bliska współpraca z działami: POS Activation, marketingu i sprzedaży
  • Udział w globalnych projektach
  • Zarządzanie P&L
  • Zarządzanie zespołem

Oferta:

  • Możliwość podejmowania decyzji i wdrażania swoich pomysłów na szczeblu strategicznym
  • Szkolenia, warsztaty, możliwość rozwoju także w międzynarodowych strukturach
  • Aktywny udział w globalnych projektach, a także liderowanie projektom międzynarodowym
  • Umowa o pracę i atrakcyjny pakiet benefitów
  • Pakiet relokacyjny dla całej rodziny

Zespół HCC doradzi jak przygotować profesjonalne dokumenty aplikacyjne, nasi doradcy personalni pomogą również w przygotowaniu do spotkania z potencjalnym pracodawcą.
Możesz liczyć na kompleksowe wsparcie rekruterów HCC, którzy chętnie podzielą się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem w prowadzeniu rekrutacji na stanowiska w branży FMCG.

Jeśli jesteś zainteresowany tym, co przeczytałeś powyżej kliknij przycisk aplikuj.

Administratorem danych jest Human Capital Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa 02-739, ul. Wałbrzyska 11 / 252. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.