|

Otrzymuj e-mailem oferty pracy podobne do:

Regionalny Przedstawiciel Hand...

 
 
 

Agencja zatrudnienia
nr licencji 3260

Find your own at
devire.pl

Miejsce pracy:
Polska Północna


Nr referencyjny:
DEKW06276

Devire

Devire to międzynarodowa firma rekrutacyjna, założona w Londynie w 1987 roku. Od 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim prowadząc dla nich kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry.

Poza rekrutacją świadczymy usługi Outsourcingu IT, Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa HR. Nasze biura, zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium i Frankfurcie. Jesteśmy częścią Devonshire Investment Group.

Regionalny Przedstawiciel Handlowy (szpitalny sprzęt medyczny)

Twoja przyszła Firma

Dla naszego klienta, globalnej firmy z branży sprzętu medycznego, szukamy samodzielnego i proaktywnego kandydata na stanowisko związane z promocją produktów premium na rynku szpitalnym, w obszarze specjalistycznych urządzeń medycznych na terenie Polski Północnej. Wybrany kandydat będzie odpowiedzialny za analizę rynku i potencjału partnerów biznesowych, budowanie i podtrzymywanie długofalowych relacji z klientami, przeprowadzanie prezentacji i demonstracji działania sprzętu a także realizację założonych celów sprzedażowych i marketingowych w zakresie promocji sprzętu medycznego. Od kandydatów oczekujemy: - Minimum 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku, w obszarze sprzętu medycznego, w środowisku szpitalnym

- Opierania promocji produktów na merytoryce - Praktycznej znajomości Prawa Zamówień Publicznych i specyfiki sprzedaży nim kierowanej - Znajomości języka angielskiego na poziomie dobrym - Samodzielności w planowaniu i realizacji działań, związanych z pełnionym stanowiskiem - Otwartości i komunikatywności, umiejętności nawiązywania i podtrzymywania relacji - Chęci do zdobywania wiedzy i podnoszenia swoich kompetencji - Silnej orientacji na cel

APLIKUJ

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). "

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Copyright monsterpolska.pl - praca, oferty pracy, baza CV

APLIKUJĘ