|

Otrzymuj e-mailem oferty pracy podobne do:

Regionalny Przedstawiciel Hand...

 
 
 

Agencja zatrudnienia
nr licencji 3260

Find your own at
devire.pl

Miejsce pracy:
Dolnośląskie


Nr referencyjny:
DEKW06183

Devire

Devire to międzynarodowa firma rekrutacyjna, założona w Londynie w 1987 roku. Od 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim prowadząc dla nich kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry.

Poza rekrutacją świadczymy usługi Outsourcingu IT, Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa HR. Nasze biura, zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium i Frankfurcie. Jesteśmy częścią Devonshire Investment Group.

Regionalny Przedstawiciel Handlowy (Sprzęt Medyczny)

Twoja przyszła Firma

Dla naszego Klienta - dystrybutora wysokospecjalistycznego sprzętu medycznego, o ugruntowanej pozycji na rynku, w związku z rozwojem struktur, poszukujemy Kandydata na stanowisko Regionalnego Przedstawiciela Handlowego. Wybrany kandydat będzie odpowiadał za promocję najwyższej jakości sprzętu medycznego w szpitalach na terenie województwa Dolnośląskiego oraz Opolskiego lub Wielkopolskiego.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Minimum 3 lat doświadczenia w promocji sprzętu medycznego
  • Znajomości rynku szpitalnego
  • Udokumentowanych sukcesów sprzedażowych
  • Wysoko rozwiniętych kompetencji interpersonalnych
  • Samodzielności i konsekwencji w działaniu
  • Otwartości i szczerości w komunikacji

Nasz Klient zapewnia: pracę na terenie zoptymalizowanym pod kątem komunikacyjnym, doskonałe zaplecze szkoleń produktowych - zarówno wewnętrznych, jak i dla Klientów, wsparcie administracyjne sił sprzedaży oraz bardzo atrakcyjny system bonusowy.

APLIKUJ

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). "

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Copyright monsterpolska.pl - praca, oferty pracy, baza CV

APLIKUJĘ