|

Otrzymuj e-mailem oferty pracy podobne do:

Redaktor Serwisu (branża Nieru...

 
 
 

Agencja zatrudnienia
nr licencji 3260

Find your own at
devire.pl

Miejsce pracy:
Warsaw


Nr referencyjny:
DEAG05604

Devire

Devire to międzynarodowa firma rekrutacyjna, założona w Londynie w 1987 roku. Od 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim prowadząc dla nich kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry.

Poza rekrutacją świadczymy usługi Outsourcingu IT, Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa HR. Nasze biura, zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium i Frankfurcie. Jesteśmy częścią Devonshire Investment Group.

Redaktor Serwisu (branża Nieruchomości)

Twoja przyszła Firma

Naszym Klientem jest jeden z największych developerów mieszkaniowych w Polsce.

O rozwoju firmy nie musimy nic mówić. Jest to jeden z globalnych graczy na rynku nieruchomości. W związku z rozbudową struktur marketingowych w firmie, poszukujemy doświadczonego eksperta na stanowisko Redaktor Serwisu, do którego zadań należeć będzie całościowa odpowiedzialność za treść materiałów branżowych  od etapu tworzenia tekstu po zamieszczanie i kontrolę materiałów na stronie developera oraz w tematycznych aplikacjach mobilnych. Dodatkowo, obejmując to stanowisko, będziesz odpowiedzialny za wygląd interfejsu, oraz kontrolę kontentu w mediach społecznościowych.

Nasz Klient Zapewnia

  • zatrudnienie w firmie o silnie ugruntowanej pozycji na rynku,
  • samodzielne stanowisko oraz dużą decyzyjność,
  • pracę w ścisłym Centrum Warszawy,
  • rozbudowany pakiet benefitów - bogaty pakiet opieki zdrowotnej, kartę sportową, ubezpieczenie na życie, dodatkową premię uzależnioną od rocznych obrotów firmy i wiele innych,
  • możliwość uczestniczenia w ciekawych konferencjach branżowych i szkoleniach.

 

U Kandydatów zwracamy uwagę na

  • min. 4-letnie doświadczenie w obszarze marketingu, w tym conajmniej 2-letnie doświadczenie w samodzielnym redagowaniu treści o tematyce property/construction/finanse,
  • bardzo dobrą znajomość aplikacji Facebook Ads Manager i Google Analitics,
  • dobrą znajomość zagadnień związanych z online marketingiem,
  • lekkość pióra, swobodę w tworzeniu treści dostosowanej do grup docelowych,
  • dobrą znajomość języka angielskiego.

APLIKUJ

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). "

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Copyright monsterpolska.pl - praca, oferty pracy, baza CV

APLIKUJĘ