Recepcjonista/ka

Elavon provides businesses with one of the most secure, cost effective and comprehensive card payment processing services available on the market today. We are wholly owned by US Bancorp, the fifth largest financial holding in the United States of America. Elavon is a top 5 Acquirer in the European market place, with a significant presence in Ireland, the UK, Germany, Norway, Poland, Spain, Mexico, Brazil and USA. At Elavon we encourage employees to grow professionally and be challenged by a leader in the payments industry. We are looking for team members to help drive our growth. Above all, we look for people who are dedicated to providing value and superior service to our customers, to our shareholders and to our communities. Come join us.

For more details about us please see our web site: www.elavon.com

Elavon oferuje jedne z najbardziej bezpiecznych, kompleksowych i korzystnych finansowo usług procesowania płatności dostępnych obecnie na rynku. Należymy w całości do US Bancorp, piątego największego holdingu finansowego w USA. Znajdujemy się w pierwszej piątce najlepszych dostawców usług płatniczych w Europie, zajmując znaczącą pozycję na rynkach w Irlandii, UK, Niemczech, Norwegii, Polsce, Hiszpanii, Meksyku, Brazylii i USA. W Elavon wspieramy rozwój zawodowy naszych pracowników i zachęcamy ich do podejmowania nowych wyzwań. Poszukujemy osób, które chcą się doskonalić i poprzez swoje nowatorskie działania pomogą nam w dalszym rozwoju firmy. Osób, które pragną i potrafią zapewnić najwyższą jakość usług naszym klientom, naszym akcjonariuszom i całej naszej społeczności. Dołącz do nas.

Więcej informacji na nasz temat: www.elavon.com

Elavon

Miejsce pracy: Warszawa

Główne zadania:

  • Obsługa poczty i firm kurierskich, koordynowanie obiegu dokumentacji i korespondencji;
  • Łączenie rozmów przychodzących, rozsyłanie zapytań skierowanych do firmy;
  • Anonsowanie i obsługa gości;
  • Przygotowywanie sal konferencyjnych na spotkania;
  • Prace administracyjne zlecane przez managerów;
  • Zapewnienie sprawnego działania biura;
  • Współpraca z dostawcami firmy.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego – warunek konieczny;
  • Minimum rocznego doświadczenia w pracy na recepcji lub w obsłudze klienta;
  • Dobrej organizacji pracy i umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów;
  • Umiejętności pracy pod presją czasu oraz prowadzenia wielu spraw w tym samym czasie;
  • Otwartości i komunikatywności, łatwości w nawiązywaniu kontaktów;
  • Zachowywania wysokich standardów obsługi klienta;
  • Dobrej znajomości obsługi komputera, włączając MS Excel i MS Word.

Kandydatom na to stanowisko oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat w jednej z najszybciej rozwijających się branż w Polsce;
  • Bogaty pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport;
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy;
  • Pracę w międzynarodowym środowisku w stałym kontakcie z językami obcymi;
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole nastawionym na współpracę.
Elavon

Please enclose to your application signed statement:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Elavon Financial Services Designated Activity Company (Sp. z o.o. o Wyznaczonym Przedmiocie Działalności) Oddział w Polsce z siedzibą przy ul. Puławskiej 17, 02-515 Warszawa, dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. z 2002 nr 101. poz. 926 z późniejszymi zmianami). Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych w celu realizacji procesów rekrutacyjnych spółkom należącym do grupy U.S. Bancorp. Powyższe dane podaję dobrowolnie. Zostałem (-am) poinformowany (-a) o prawie dostępu do treści danych oraz możliwości ich poprawiania.”
“I hereby agree for processing my personal data included in my application for a job by Elavon Financial Services Designated Activity Company (Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością o Wyznaczonym Przedmiocie Działalności) Oddział w Polsce, with its seat in Warsaw, ul. Puławska 17, 02-515 Warszawa, for the purposes of recruitment process, according to the Data Protection Act of 29 September 1997, unified text published in the Polish Journal of Laws (Dziennik Ustaw) of 2002, no. 101, item 926, later amended. I agree to share my personal data for purpose of recruitment processes with companies belonging to the group of U.S. Bancorp. I submit the data voluntarily. I was informed about the right of access to the content of the data and the possibility of correcting them."

Prosimy o dołączenie do aplikacji podpisanego oświadczenia:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Elavon Financial Services Designated Activity Company (Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością o Wyznaczonym Przedmiocie Działalności) Oddział w Polsce z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 17, 02-515 Warszawa, dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. z 2002 nr 101. poz. 926 z późniejszymi zmianami). Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacyjnego spółkom należącym do grupy U.S. Bancorp. Powyższe dane podaję dobrowolnie. Zostałem (-am) poinformowany (-a) o prawie dostępu do treści danych oraz możliwości ich poprawiania.”