Quality Manager

MP_LogoMP_claim
main img

Job details

Reference: 27945/001_1522763150
Location: Inowrocław, Kujawsko-Pomorskie Polska
Contract Type: W pełnym wymiarze godzin, Praca stała

About Michael Page

Michael Page is one of the world’s leading professional recruitment consultancies, specialising in the placement of candidates in permanent and temporary positions.
More

Follow us on:

W związku z dynamicznym rozwojem i poszerzaniem operacji w Polsce poszukujemy kandydatów na stanowisko Managera ds. Jakości (Quality Manager) do fabryki zlokalizowanej w Inowrocławiu.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest jedna z największych firm chemicznych o zasięgu globalnym.
Firma zatrudnia tysiące pracowników, zapewnia najwyższe standardy pracy oraz możliwość rozwoju.

Opis stanowiska
  • Zarządzanie podległym zespołem (zapewnienie i kontrola jakości)
  • Realizacja strategii jakości poprzez wdrażanie działań doskonalących
  • Zapewnienie, że procesy i procedury są zgodne ze standardami jakościowymi
  • Monitorowanie wskaźników jakościowych
  • Nadzór nad pracą akredytowanego laboratorium
  • Analiza efektywności i optymalizacja procesów jakościowych
  • Identyfikacja problemów jakościowych, wdrażanie działań usprawniających procesy produkcyjne oraz wdrażania nowych produktów
  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych oraz nadzór nad audytami zewnętrznymi

Profil kandydata
  • Minimum 5 lat doświadczenie w obszarze jakości, mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Znajomość norm ISO 9001, 14001, ISO FSSC 220, GMP, GMP+
  • Mile widziane doświadczenie w branży spożywczej, kosmetycznej, bądź farmaceutycznej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Praktyczna znajomość narzędzi jakościowych
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz koordynacja kilku zadań jednocześnie

Oferujemy
  • Pracę u lidera na rynku
  • Ciekawą ścieżkę rozwoju
  • Stabilne zatrudnienie i rozbudowany pakiet świadczeń pozapłacowych